מסייע לחולי סוכרת ויכול לעזור לתופעות מחלת הפרקינסון: הכירו את הממתיק הטבעי מניטול

אם עד לפני מספר שנים התחום של ממתיק טבעי היה מוגבל למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי דרמטי בעקבות פיתוח של ממתיק בשם מניטול אשר זוכה לביקוש גבוה מאוד, ולא בכדי. למעשה, ממתיק זה מיועד בעבור מי שרוצה להימנע מצריכה של מזון מעובד כחלק מיצירה של אורח חיים בריא ומאוזן אבל גם לטובת חולי סוכרת. למעשה, מדובר בפיתוח יוצא דופן בתחום הממתיקים וזאת בשל היכולת לנצל את הממתיק הזה לטובת מתיקות מעודנת. בנוסף לכך, הרכיבים המצויים בתוך מניטול מהווה דרך אלטרנטיבית לטיפול במחלת הפרקינסון, וזאת בשל הסגולות המיוחסות לו בכל הקשור להתכווצות של גושי החלבון. אם הצלחנו לסקרן אתכם, עכשיו זה הזמן ללמוד אודות הממתיק הטבעי הזה.

מניטול – מהי ההשפעה שלו על חולי פרקינסון?

מחלת הפרקינסון היא מחלה חשוכת מרפא שגורמת לירידה הדרגתית בתנועות הגוף, כאשר התסמינים הבולטים הם קשיון של השרירים, תנועה איטית ורעד. לרוב, המחלה מתקדמת באיטיות והיא פוגעת באופן דרמטי באיכות החיים של מבוגרים אשר מאובחנים עם המחלה. מאחר ומדובר במחלה נוירולוגית הנוצרת כתוצאה מתהליך התגבשות של חלבון בשם אלפא סינוקלאין, ממתיק טבעי מניטול מהווה דרך טבעית לצמצום של הצטברות הגושים הללו, בשיעור של עד 70%. הסיבה לכך נובעת בעקבות סוכר רב-כהלי המצוי בפטריות, אצות ואפילו צמחים לצד שעועית קטיפתית בשם מוקונה אשר היא חומר הגלם המרכזי של הממתיק הזה.

כיום ניתן לבצע רכישה של הממתיק הטבעי הזה דרך חנויות טבע מתמחות, כאשר המינון המומלץ הוא 2 כפיות ביום. כאשר לוקחים בחשבון את המחיר הנגיש כמו גם את אריזת החיסכון, אין ספק כי מדובר במוצר פורץ דרך המאפשר לחולי פרקינסון להשתמש בו גם לטובת המתקה של משקאות אבל גם לטובת יצירה של מענה אלטרנטיבי המבוסס על תחליף צמחי של דופמין וכן אפשרות לספק לגוף את החלבון החסר שנוצר בעקבות היווצרות של המחלה הזו.

 

 

מדוע רצוי לוותר על סוכר?

בשנים האחרונות המודעות לגבי אורח חיים בריא ומאוזן עלתה באופן משמעותי, ובייחוד בכל הקשור לצריכה מוגברת של סוכר מעובד שעשוי להוביל לשלל תופעות הכוללות בין היתר התמכרות לסוכר, עייפות יתר, פגיעה בחלבוני הגוף ועוד. כשלוקחים בחשבון את הפתיחה המואצת של חנויות טבע לקהל הטבעוני ולציבור הרחב, אין ספק כי היכולת לבצע רכישה של מוצרים איכותיים אשר מחליפים את הסוכר המעובד הפך לקל ופשוט יותר מאי פעם. מניטול הוא אחד מהממתיקים המבוקשים וזאת בשל היותו ממתיק איכותי שאינו נספג היטב במעי, בניגוד לסוכר מעובד. כפי שחולי פרקינסון כמו גם חולי סוכרת יודעים, לצריכה מוגברת של סוכר יש השפעות בריאותיות שעשויות להיות הרסניות, ועל כן החלפה של הסוכר המעובד בממתיק כמו זה מהווה דרך מצוינת ליצור מערך בריאותי תומך ואפילו נטול קלוריות.

אידיאלי בעבור אורח חיים בריא

בשביל ליצור אורח חיים בריא ומאוזן בעבורכם ובעבור בני המשפחה, החלפה של חומרי הגלם הבסיסיים בהם אתם נוהגים להשתמש באופן קבוע היא הצעד הראשון בדרך לזה. ממתיק מניטול הפך  למבוקש גם בקרב הציבור הרחב בעקבות היותו ממתיק מעולה שבו נעשה שימוש גם בעבור טיפול מונע בעבור מבוגרים שסובלים מפלאקים בכלי הדם. במדריך הבא תוכלו למצוא חמישה הרגלים אותם מומלץ לאמץ כבר עכשיו, כל זאת כחלק מיצירה של איכות חיים משופרת, גם אם יש רקע בריאותי כמו למשל מחלות סוכרת, פרקינסון ועוד.

לסיכום

ממתיק מניטול מהווה דרך מצוינת להימנע מסוכר מעובד אך גם לשלב אותו כחלק מטיפול טבעי בתופעות בריאותיות כמו למשל פרקינסון, סוכרת ופלאק, כאשר כיום ניתן לבצע רכישה של הממתיק הזה בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח מהיר עד הבית.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

טבעונים אקטיביסטים

נגישות