קייטרינג טבעוני לחתונה: כן או לא?

חלק בלתי נפרד בתהליך של ארגון החתונה כולל גם חשיבה לגבי התפריט שיוגש לאורחים, וזאת במסגרת יצירת קשר עם חברת קייטרינג. אם עד לפני מספר שנים ההעדפה של רבים הייתה לבחור בתפריט המבוסס בעיקר על בשר, כיום ניתן להבחין במגמה שרק הולכת וצוברת תאוצה – קייטרינג טבעוני אשר מספק לא רק יכולת לשדרג את הפן הקולינרי באירוע אלא גם לספק לקהל הטבעוני יכולת לקבל חוויה קולינרית משובחת. מתחתנים בקרוב ומתלבטים האם כדאי או לא כדאי לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בקייטרינג טבעוני לחתונה? אנחנו כאן בשביל לסייע לכם לקבל את ההחלטה, וזאת על ידי הצגה של היתרונות כמו גם החסרונות.

מהם היתרונות של קייטרינג טבעוני לחתונה?

ראשית, חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של קייטרינג לאירועים תדע לספק לכם תפריט עשיר המבוסס על חומרי גלם טריים שנבחרים בקפידה. אם בעבר הנגישות לחומרי גלם ולמתכונים טבעוניים הייתה מוגבלת למדי, כיום ניתן לראות שינוי מגמה בזכות מגוון גדול של מנות – כולל מנות גורמה שיהפכו את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח מבחינה קולינרית. שנית, המגמה של מעבר לאורח חיים טבעוני הולכת וצוברת תאוצה, כאשר נכון להיום עשרות אלפי ישראלים מגדירים עצמם כטבעוניים. בשביל לספק להם את היכולת לבלות ולמצות את האירוע עד תומו, חשיבה על תפריט המשלב גם מנות טבעוניות הוא קריטי.

זאת ועוד, הזמנה של קייטרינג טבעוני חוסכת לכם לא מעט התעסקות בשל צוות מיומן ומקצועי אשר בונה תפריט המבוסס על טהרת הטבעונות אך גם כשר, כך שתוכלו לספק לאורחים הטבעוניים אך גם שומרי הכשרות מערך קולינרי מושלם ומדויק.

קייטרינג טבעוני לחתונה: כן או לא?

מהם החסרונות?

החיסרון הבולט של הזמנת קייטרינג טבעוני נובע בעקבות מה שהופך אותו למבוקש – אי שימוש בבשרים או בגבינות אשר מהוויים חלק משמעותי מאוד בתפריט של כל חתונה. למרות שהתפריט כבר מזמן לא בנאלי אלא כזה שמשלב טכניקות בישול מתקדמות, בעבור הקהל המבוגר שמגיע לחתונה יכול להיווצר תחושה של חוסר שביעות רצון כתוצאה ממנות קלאסיות כמו למשל מנות בשרים שאינן מופיעות בתפריט. בנוסף, תפריט קייטרינג הוא באופן טבעי יקר יותר בשל השימוש בחומרי גלם טריים ואפילו מיוחדים, ועל כן צריך לקחת את האלמנט הזה בחשבון כאשר בוחנים את האפשרות של קייטרינג טבעוני.

לסיכום

החלטה לגבי קייטרינג לאירוע היא החלטה משמעותית שתקבע באופן משמעותי את היכולת שלכם כמו של האורחים לקבל חוויה קולינרית משובחת. בעידן שבו התפריט הטבעוני מצליח לכבוש את ישראל כמו גם העולם, ניתן בהחלט לומר כי היתרונות עולים על החסרונות, בעקבות חברות מובילות אשר יכולות להתאים את התפריט בהתאם למספר האורחים, רוח האירוע ועם שימת דגש על שילוב של מגוון רחב של מנות משובחות גם בטעם אבל גם בנראות.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

טבעונים אקטיביסטים

נגישות