איפה קונים פירות וירקות באיכות גבוהה?

טבעונים רבים רוצים להקפיד על אכילת פירות וירקות טריים תוצרת ישראל. זהו רצון מובן, מכיוון שצריכת פירות וירקות טריים היא חלק חשוב מתזונה בריאה ומאוזנת. בנוסף, תוצרת ישראלית תומכת בכלכלה הישראלית ומקטינה את ההשפעה הסביבתית של התזונה שלנו. מחפשים פירות וירקות טריים, טעימים ומזינים? רוצים להזמין אותם מהבית, בקלות ובמהירות? ואולי גם חשוב לכם, ובצדק, שהם יהיו תוצרת כחול לבן? אם כן, הגעתם למקום הנכון.

רף הדרישות הגבוה

הצרכן הישראלי התרגל עם השנים לצרוך תוצרת חקלאית מעולה, כאשר סיבה מרכזית לכך היא הפעילות החקלאית הענפה שיש בישראל עצמה. באופן טבעי מעדיפים לרכוש מיצרנים מקומיים, שמהם יש מבחר לא קטן. התוצרת הישראלית שומרת לאורך השנים על רמה גבוהה ואף משתפרת ומשתבחת עם הזמן, ומקור מעולה לתוצרת כזו הוא משק מלר, אשר מציע הזמנות דרך אתר החברה בכל יום ובכל שעה. מדינת ישראל תומכת בחקלאות בדרכים שונות, כולל במאמצי מחקר ופיתוח ולימוד אקדמי בתחום זה, והחקלאים עצמם מתקדמים עם הזמן, מנסים שיטות עבודה חדשות ועזרים שונים, וכן פירות וירקות מזנים חדשים ומשופרים. דוגמה צנועה לכך היא השום הישראלי, שקל להבין את איכותו כאשר משווים אותו לשום המיובא שנפוץ בסופרמרקטים שונים, שהוא פחות טעים ומגודל עם סטנדרטים נמוכים יותר לגבי שימוש בחומרי הדברה. השם המיובא אומנם מעט זול יותר, אבל הישראלי בהחלט משתלם יותר.

איפה אפשר לקנות פירות וירקות באיכות גבוהה?

משק מלר ממושב נעמ"ה שבצפון ים המלח הוא אתר מכירות שמציע בדיוק את זה, כאשר כל מוצריו הם תוצרת של חקלאים ישראלים. המומחים של משק מלר הם בעלי 40 שנות ניסיון בתחום החקלאות, כך שהם יודעים היטב מה הם עושים ויכולים לספק לכם את הסחורה המשובחת ביותר – בנוחות, במהירות ובעלויות הוגנות. באתר ניתן למצוא פירות וירקות שונים, כולל ירקות ירוקים שטובים לבריאות ופירות טרופיים ומיוחדים.

 

 

כיצד מזהים תוצרת טובה?

הינה כמה טיפים לבחירת פירות וירקות איכותיים:

  • ירקות ופירות העונה: כיום ניתן לייבא ירקות ופירות שונים מכל העולם ולהקפיא אותם במידת הצורך, ולכן רואים מבחר של פירות וירקות שלא בעונתם. עם זאת חשוב לזכור שפירות וירקות הם תמיד במיטבם כאשר זו העונה שלהם.
  • לא רך מדי: כל פרי וכל ירק קשים במידה מסוימת כאשר הם מבשילים ומגיעים למצב האידיאלי לאכילה, ולרוב כאשר הם רכים מדי הם עלולים להיות רקובים או קרובים לכך.
  • טיפ לכל מוצר: יש כמובן דגשים נוספים לבחירה גם לכל מוצר באופן ספציפי. לצורך הדוגמה, אם לאבטיח יש כתם בהיר גדול זהו לא פגם אלא תופעה טבעית, שכן הכתם נוצר באותו חלק שהיה צמוד לקרקע לאורך גדילת האבטיח.

מתכונים מהירים לדוגמה

אם אתם מחפשים מתכונים מיוחדים עם פירות וירקות, הינה שתי אפשרויות מיוחדות ומרעננות:

  • לפתן פירות: מרתיחים ליטר מים עם רבע כוס סוכר ומוסיפים 4 פירות חתוכים. לאחר מכן מרתיחים שוב ומשאירים להתבשל על אש נמוכה לחצי שעה נוספת. לאחר שהלפתן מתקרר מכניסים אותו למקרר ואוכלים אותו כשהוא קר.
  • טרטור: טרטור הוא מרק יוגורט ומלפפונים בולגרי פופולרי ועתיק שמוגש קר. זה הולך בערך כך (ויש לא מעט תוספות אפשריות): חותכים 2 מלפפונים לקוביות קטנות-קטנות ומוסיפים גביע יוגורט וקצת מים עד לקבלת הסמיכות הרצויה. לאחר מכן מתבלים עם שום, שמיר ומלח לפי הטעם, וקיבלתם מעדן נפלא ומרענן במיוחד!

לסיכום

עכשיו אתם יודעים איפה קונים פירות וירקות באיכות גבוהה – באתר של משק מלר. אלה מוצרים ישראלים מצוינים בהזמנה פשוטה וקלה. היכנסו לאתר עוד היום וקנו מוצרים מתוצרת ישראלית באיכות הכי גבוהה שיש.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

טבעונים אקטיביסטים

נגישות